KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12543170

nr 1254 3170

Bozena Johansson, Signerad, 1970-tal, kvinna på strand. Olja på duk, 49x41

Utrop:

500 kr

Såld:

250 kr

måndag 13 maj 2019
kl 20:46:30